fbpx

Ankara Hastanesi: Özel Medisun Çayyolu Hastanesi

Ankara Hastanesi

Ankara’nın sağlık sektöründeki öncü isimlerinden biri olarak öne çıkan Ankara Hastanesi: Özel Medisun Çayyolu Hastanesi, modern tesisleri, uzman kadrosu ve kaliteli hizmet anlayışıyla bölgedeki hastaların güvenilir adresi haline gelmiştir.

Hastanemiz, 4.000 m² kapalı alana sahip olup, 2 ameliyat salonu, 1 lokal cerrahi odası, 15 yeni doğan yoğun bakım, 11 genel yoğun bakım ve 4 koroner yoğun bakım olmak üzere toplamda 75 hasta yatağı kapasitesiyle hizmet vermektedir. Engelli hastalarımız için özel olarak tasarlanmış odalar, engelli lavaboları ve kolay ulaşılabilir bekleme salonları, hastalarımızın konforunu ön planda tutmaktadır.

Ankara Hastanesi
Ankara Hastanesi

Sağlık Bakanlığı Hizmet Kalite Standartlarına (SKS) uygun olarak faaliyet gösteren hastanemizde, 7/24 acil servis ve ambulans hizmetleri sunulmaktadır. Alanında uzman hekimlerden oluşan poliklinik hizmetlerimizle, hastalarımızın ihtiyaçlarına hızlı ve etkili çözümler sunmaktayız. Ayrıca, görüntüleme merkezimizde 1,5 Tesla Manyetik Rezonans (MR), bilgisayarlı tomografi, dijital röntgen, mammografi, kemik dansitometri, panoramik röntgen, ultrason cihazları ve tam donanımlı biyokimya ve mikrobiyoloji laboratuvarı gibi modern tıbbi cihazlarla donatılmıştır.

Özel Medisun Çayyolu Hastanesi, vizyonunu “Alanında uzman sağlık profesyonellerinin tercih ettiği; hasta ve yakınlarının her durumda akıllarına ilk gelen ve hizmet verdiği her alanda referans olarak gösterilen sağlık kuruluşu olmak” şeklinde belirlemiştir. Misyonu ise “Hasta ve çalışan memnuniyetini temel alan yönetim anlayışı doğrultusunda, çağdaş ve etik değerler ışığında, topluma ve çevreye duyarlı, kaliteden ödün vermeden zamanında, hızlı ve güvenilir sağlık hizmeti sunmak” olarak özetlenebilir.

Özel Medisun Çayyolu Hastanesi olarak, Ankara’da sağlık hizmetlerinde yeni standartları belirleyen bir kuruluş olmanın gururunu yaşıyoruz. Sağlığınız için buradayız!