fbpx

Ankara Özel Medisun Çayyolu Hastanesi: Bizim İçin Değerlisiniz

Özel Medisun Çayyolu Hastanesi

Ankara’da öne çıkan sağlık kuruluşlarından biri olan Özel Medisun Çayyolu Hastanesi, modern tesisleri ve uzman kadrosuyla hizmet veriyor. Sağlık Bakanlığı Hizmet Kalite Standartlarına (SKS) uygun olarak tasarlanan hastanemiz, hasta ve çalışan güvenliğini temel alan bir anlayışla kesintisiz, hızlı ve güvenilir sağlık hizmeti sunmaktadır.

Hizmet Kapasitesi ve Donanım: 4.000 m² kapalı alana sahip hastanemizde, 2 ameliyat salonu, 1 lokal cerrahi odası, 15 yeni doğan yoğun bakım, 11 genel yoğun bakım, ve 4 koroner yoğun bakım olmak üzere toplamda 75 hasta yatağı bulunmaktadır. Engelli hastalarımız için özel odalar, engelli lavaboları ve kolay ulaşılabilir bekleme salonlarıyla konforlu bir tedavi ortamı sunuyoruz.

Hizmet Çeşitliliği: Hastanemizde 7/24 acil servis ve ambulans hizmetleri ile alanında uzman hekimlerden oluşan poliklinik hizmetleri bulunmaktadır. Görüntüleme merkezimizde 1,5 Tesla Manyetik Rezonans (MR), bilgisayarlı tomografi, dijital röntgen, mammografi, kemik dansitometri, panoramik röntgen, ultrason cihazları ve tam donanımlı biyokimya ve mikrobiyoloji laboratuvarı ile kesintisiz hizmet sunmaktayız.

Özel Medisun Çayyolu Hastanesi
Özel Medisun Çayyolu Hastanesi

Vizyon ve Misyon: Özel Medisun Çayyolu Hastanesi olarak, alanında uzman sağlık profesyonellerinin tercih ettiği, hasta ve yakınlarının her durumda akıllarına ilk gelen ve hizmet verdiği her alanda referans olarak gösterilen bir sağlık kuruluşu olmayı vizyon ediniyoruz. Hasta ve çalışan memnuniyetini temel alan yönetim anlayışımız doğrultusunda, çağdaş ve etik değerlere uygun, topluma ve çevreye duyarlı, kaliteden ödün vermeden zamanında, hızlı ve güvenilir sağlık hizmeti sunmayı misyon ediniyoruz.

Temel Değerler: Güven, saygı, eşitlik, açıklık, sürekli öğrenme, gurur, verimlilik ve süreklilik, ekip çalışması; bu değerler, hizmet kalitemizi ve hasta memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak adına temel ilkelerimizdir.

Ankara Özel Medisun Çayyolu Hastanesi olarak, sizlere kaliteli ve güvenilir sağlık hizmeti sunmak için buradayız. Sağlığınız bizim için önemli!