fbpx

Prof.Dr. Memet Erdal ANADOL

Hakkımda

Prof. Dr. Erdal Anadol’un sayfasına hoş geldiniz. Burada, genel cerrahi konularında uzmanlaşmış bir hekim olan Prof. Dr. Erdal Anadol’un kapsamlı bilgi birikimine ve deneyimine erişim sağlayacak, sağlıkla ilgili değerli kaynakları bulacaksınız. Prof. Dr. Erdal Anadol, uzun yıllar süren deneyimi ve birçok başarılı ameliyatıyla genel cerrahi alanında büyük bir saygınlığa sahiptir. Kendisi, hastalarının sağlığını ve refahını ön planda tutarak, onlara en iyi tedavi seçeneklerini sunma konusunda öncü bir rol oynamaktadır. Medisun Hastanesi web sitesi, genel cerrahiye ilişkin bilgileri içeren makaleler, hastaların sıkça sorduğu sorulara verilen cevaplar ve farklı sağlık durumları için tedavi seçenekleri hakkında ayrıntılı bilgiler sunmaktadır. Prof. Dr. Erdal Anadol’un uzmanlık alanları arasında apandisit, safra kesesi hastalıkları, barsak tıkanıklığı, meme hastalıkları, hemoroid gibi genel cerrahi konuları bulunmaktadır. Ayrıca, Prof. Dr. Erdal Anadol’un akademik çalışmaları, bilimsel yayınları ve katıldığı konferanslar hakkında da bilgilere ulaşabilirsiniz. Güncel tıbbi gelişmeleri takip ederek, hastalarına en son tedavi yöntemlerini sunma konusundaki kararlılığını sürdüren Prof. Dr. Erdal Anadol, sağlık alanında sürekli olarak bilgi birikimini güncellemekte ve yenilikçi tedavi seçeneklerini değerlendirmektedir. Prof. Dr. Erdal Anadol ve uzman ekibi, hastalarının sağlığına bütüncül bir yaklaşım benimsemekte ve kişiye özgü tedavi planları geliştirmektedir. Bu web sitesi aracılığıyla, klinik hizmetlerine erişim sağlamak, randevu almak ve iletişim bilgilerine ulaşmak gibi kolaylıkla yapabileceğiniz işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Sağlığınız sizin için önemlidir. Özel Medisun Hastanesi web sitesi, genel cerrahi konularında güvenilir bilgilere erişmenizi sağlayacak ve sizin için en uygun tedavi seçeneklerini sunma konusunda uzman bir ekibin yanınızda olduğunu hissetmenizi sağlayacaktır.

Eğitim:

Yıl Derece Enstitü
1967 – 1973 Genel Cerrahi Ankara Üniversitesi Tıp Fakultesi
1973 – 1977 Genel Cerrahi Uzmanlığı Ankara Üniversitesi Tıp Fakultesi
1981 Genel Cerrahi doçentliği Ankara Üniversitesi Tıp Fakultesi
1989 Genel Cerrahi Profesörlüğü Ankara Üniversitesi Tıp Fakultesi
1992-1993 - Pittsburgh Üniversitesi Thomas Starzl Transplantasyon Enstitüsü, A.B.D
1994 Kadavradan İlk Karaciğer Nakli Ankara Üniversitesi Tıp Fakultesi
2002 Organ Nakli Merkezi Ruhsatı Ankara Üniversitesi Tıp Fakultesi
2004 Canlı Donörden İlk Karaciğer Nakli Ankara Üniversitesi Tıp Fakultesi
2012 Periferik Damar Cerrahisi B.D. Başkanlığı Ankara Üniversitesi Tıp Fakultesi

Mesleki Deneyim

Yıl Bölüm Pozisyon Hastane
1973 Genel Cerrahi Asistanlık Ankara Üniversitesi Tıp Fakultesi 1.Cerrahi Kliniği
1977 – 1981 Genel Cerrahi Genel Cerrahi Uzmanı Ankara Üniversitesi Tıp Fakultesi 1.Cerrahi Kliniği
1981 Genel Cerrahi Doçentlik Ankara Üniversitesi Tıp Fakultesi 1.Cerrahi Kliniği

Çalışma Saatleri:

Gün Zaman
Pazartesi 08:30 - 12:00 Randevu Al
Salı 08:30 - 12:00 Randevu Al
Çarşamba 08:30 - 12:00 Randevu Al
Perşembe 08:30 - 12:00 Randevu Al
Cuma 08:30 - 12:00 Randevu Al

Prof. Dr. Erdal Anadol’un sayfasına hoş geldiniz. Burada, genel cerrahi konularında uzmanlaşmış bir hekim olan Prof. Dr. Erdal Anadol’un kapsamlı bilgi birikimine ve deneyimine erişim sağlayacak, sağlıkla ilgili değerli kaynakları bulacaksınız.

Prof. Dr. Erdal Anadol, uzun yıllar süren deneyimi ve birçok başarılı ameliyatıyla genel cerrahi alanında büyük bir saygınlığa sahiptir. Kendisi, hastalarının sağlığını ve refahını ön planda tutarak, onlara en iyi tedavi seçeneklerini sunma konusunda öncü bir rol oynamaktadır.

Medisun Hastanesi web sitesi, genel cerrahiye ilişkin bilgileri içeren makaleler, hastaların sıkça sorduğu sorulara verilen cevaplar ve farklı sağlık durumları için tedavi seçenekleri hakkında ayrıntılı bilgiler sunmaktadır. Prof. Dr. Erdal Anadol’un uzmanlık alanları arasında apandisit, safra kesesi hastalıkları, barsak tıkanıklığı, meme hastalıkları, hemoroid gibi genel cerrahi konuları bulunmaktadır.

Ayrıca, Prof. Dr. Erdal Anadol’un akademik çalışmaları, bilimsel yayınları ve katıldığı konferanslar hakkında da bilgilere ulaşabilirsiniz. Güncel tıbbi gelişmeleri takip ederek, hastalarına en son tedavi yöntemlerini sunma konusundaki kararlılığını sürdüren Prof. Dr. Erdal Anadol, sağlık alanında sürekli olarak bilgi birikimini güncellemekte ve yenilikçi tedavi seçeneklerini değerlendirmektedir.

Prof. Dr. Erdal Anadol ve uzman ekibi, hastalarının sağlığına bütüncül bir yaklaşım benimsemekte ve kişiye özgü tedavi planları geliştirmektedir. Bu web sitesi aracılığıyla, klinik hizmetlerine erişim sağlamak, randevu almak ve iletişim bilgilerine ulaşmak gibi kolaylıkla yapabileceğiniz işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Sağlığınız sizin için önemlidir. Özel Medisun Hastanesi web sitesi, genel cerrahi konularında güvenilir bilgilere erişmenizi sağlayacak ve sizin için en uygun tedavi seçeneklerini sunma konusunda uzman bir ekibin yanınızda olduğunu hissetmenizi sağlayacaktır.