fbpx

Prof.Dr. Bedreddin SEÇKİN

Hakkımda

Prof. Dr. Bedreddin Seçkin’in sayfasına hoş geldiniz. Bu web sitesi, ürolojik sağlık sorunlarıyla ilgili bilgilendirici kaynakları ve Prof. Dr. Bedreddin Seçkin’in geniş bilgi birikimine erişim sağlayarak, sizlere değerli bir rehberlik sunmayı hedeflemektedir. Prof. Dr. Bedreddin Seçkin, yıllar süren deneyimi ve üstün uzmanlığıyla üroloji alanında önde gelen bir hekimdir. Kendisi, erkek ve kadınların ürolojik sağlık sorunlarına yönelik kapsamlı bir bakış açısıyla hastalarına bireysel ve etkili tedavi seçenekleri sunmaktadır. Özel Medisun Hastanesi web sitesi, çeşitli ürolojik sorunlarla ilgili bilgilendirici makaleler, sıkça sorulan soruların cevapları ve tedavi seçenekleri hakkında detaylı bilgiler içermektedir. Prof. Dr. Bedreddin Seçkin’in uzmanlık alanları arasında prostat hastalıkları, böbrek taşları, ürolojik kanserler, idrar kaçırma, erkek infertilitesi gibi konular yer almaktadır. Prof. Dr. Bedreddin Seçkin, uluslararası araştırmaları ve katıldığı kongrelerle güncel tıbbi gelişmeleri takip ederek, en son tedavi yöntemlerini hastalarına sunma konusunda kararlıdır. Bu web sitesi, ürolojik sağlık konularında güncel bilgileri sunarak, hastaların sağlık durumlarına daha iyi bir anlayış kazanmalarına yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Prof. Dr. Bedreddin Seçkin ve uzman ekibi, hasta odaklı yaklaşımlarıyla her bireyin benzersiz sağlık durumuna uygun tedavi planları oluşturmaktadır. Bu web sitesi, Prof. Dr. Bedreddin Seçkin ile iletişim kurarak randevu almanızı ve daha fazla bilgi edinmenizi kolaylaştıran kullanıcı dostu araçlara erişim sağlamaktadır. Sağlığınız bizim önceliğimizdir. Prof. Dr. Bedreddin Seçkin’in Özel Medisun Hastanesi web sitesi, ürolojik sağlıkla ilgili güvenilir bilgilere erişmenizi sağlayacak ve sizin için en uygun tedavi seçeneklerini sunma konusunda uzman bir ekibin yanınızda olduğunu hissettirecektir.

Eğitim:

Yıl Derece Enstitü
1977-1981 Üroloji Atatürk Üniversitesi, Tıp Fakültesi, Erzurum
1981-1983 Üroloji Gülhane Askeri Tip Akademisi, Askeri Tıp Fakültesi,
1983 Üroloji Acil Tıp Kursu, Gülhane Askeri Tıp Akademisi
1990 Üroloji Mikrocerrahi Kursu, Gülhane Askeri Tıp Akademisi
1993-1994 Üroloji Vanderbilt Üniversitesi, Tıp Fakültesi, Nashville, Tennessee, ABD
1994 Üroloji Vanderbilt Üniversitesi, Tıp Fakültesi, Nashville, Tennessee, ABD
2005 Üroloji Ürodinami Kursu Uluslararası Kontinans Derneği
2007 Üroloji Aile Sağlığı ve planlaması eğitici eğitimi kursu Gülhane Askeri Tıp Akademisi
2012 Üroloji Ürojinekolojik Laparoskopi Kursu Gazi Üniversitesi
2019 Üroloji Ürojinekolojik Robotik cerrahi kursu ve sertifikası
2007 - 2022 Üroloji Ürodinami Kursu Eğitmenliği

Mesleki Deneyim

Yıl Bölüm Pozisyon Hastane
1983 Üroloji Dr. GATA Tıp Fakültesi
1986 - 1990 Üroloji Dr. GATA Üroloji AD.
1990 Üroloji Dr. Bursa Asker Hastanesi
1991 Üroloji Yrd.Doç. GATA Üroloji AD
1995 Üroloji Doç.Dr. GATA Üroloji AD
2005-2010 Üroloji Prof.Dr. GATA Üroloji AD
2010 - 2013 Üroloji Prof.Dr. Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Üroloji AD
2013 Üroloji Prof.Dr. İstanbul Sen Jorj Avusturya Hastanesi
2014 Üroloji Prof.Dr. Medicana International Ankara Hastanesinde

Çalışma Saatleri:

Gün Zaman
Pazartesi 09:00 - 17:00 Randevu Al
Salı 09:00 - 17:00 Randevu Al
Çarşamba 09:00 - 17:00 Randevu Al
Perşembe 09:00 - 17:00 Randevu Al
Cuma 09:00 - 17:00 Randevu Al
Cumartesi 09:00 - 12:30 Randevu Al

Prof. Dr. Bedreddin Seçkin’in sayfasına hoş geldiniz. Bu web sitesi, ürolojik sağlık sorunlarıyla ilgili bilgilendirici kaynakları ve Prof. Dr. Bedreddin Seçkin’in geniş bilgi birikimine erişim sağlayarak, sizlere değerli bir rehberlik sunmayı hedeflemektedir.

Prof. Dr. Bedreddin Seçkin, yıllar süren deneyimi ve üstün uzmanlığıyla üroloji alanında önde gelen bir hekimdir. Kendisi, erkek ve kadınların ürolojik sağlık sorunlarına yönelik kapsamlı bir bakış açısıyla hastalarına bireysel ve etkili tedavi seçenekleri sunmaktadır.

Özel Medisun Hastanesi web sitesi, çeşitli ürolojik sorunlarla ilgili bilgilendirici makaleler, sıkça sorulan soruların cevapları ve tedavi seçenekleri hakkında detaylı bilgiler içermektedir. Prof. Dr. Bedreddin Seçkin’in uzmanlık alanları arasında prostat hastalıkları, böbrek taşları, ürolojik kanserler, idrar kaçırma, erkek infertilitesi gibi konular yer almaktadır.

Prof. Dr. Bedreddin Seçkin, uluslararası araştırmaları ve katıldığı kongrelerle güncel tıbbi gelişmeleri takip ederek, en son tedavi yöntemlerini hastalarına sunma konusunda kararlıdır. Bu web sitesi, ürolojik sağlık konularında güncel bilgileri sunarak, hastaların sağlık durumlarına daha iyi bir anlayış kazanmalarına yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

Prof. Dr. Bedreddin Seçkin ve uzman ekibi, hasta odaklı yaklaşımlarıyla her bireyin benzersiz sağlık durumuna uygun tedavi planları oluşturmaktadır. Bu web sitesi, Prof. Dr. Bedreddin Seçkin ile iletişim kurarak randevu almanızı ve daha fazla bilgi edinmenizi kolaylaştıran kullanıcı dostu araçlara erişim sağlamaktadır.

Sağlığınız bizim önceliğimizdir. Prof. Dr. Bedreddin Seçkin’in Özel Medisun Hastanesi web sitesi, ürolojik sağlıkla ilgili güvenilir bilgilere erişmenizi sağlayacak ve sizin için en uygun tedavi seçeneklerini sunma konusunda uzman bir ekibin yanınızda olduğunu hissettirecektir.